czwartek, 5 września 2013

Koncert Honey

W sobotę miałam przyjemność być na koncercie Honey, Honoraty Skarbek. 

Fajna i sympatyczna dziewczyna. Niestety publiczność nie za bardzo chciała współpracować ( nie liczę pierwszych rzędów). Ale Honey się naprawdę starała rozruszać publiczność. Z nieustającym uśmiechem na ustach rozmawiała i śpiewała. Podziwiam za optymizm gdy się widzi większość twarzy bez żadnych emocji... Plus za tancerzy oraz 'wybuchające' dodatki. 

Gdy koncert się skończył musiałam mieć z nią zdjęcie :) No i udało się! Złapałam ją gdy wychodziła, krzycząc Honey, Honey! :)  Przesympatyczna dziewczyna.
Poniżej dwa filmiki które nagrałam.
Życzę jej międzynarodowej kariery!

7 komentarzy:

 1. Honorata na pierwszy rzut oka wydaję się być przesympatyczna! :-) Zazdroszczę Ci jej koncertu
  pozdrawiam,Monika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I taka jest! Na pewno nieraz będziesz miała okazję :)

   Usuń
 2. Podziwiam ludzi występujących na scenie. Bo na prawdę trzeba być silnym aby dawać z siebie wszystko gdy reakcje publiczności mogą być różne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię koncerty :)

  http://monika-agness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ją bardzo lubię! :* Jak dla mnie to niektórzy ludzie nie powinni przychodzić w niektóre miejsca, jeśli nie są do tego prawidłowo nastawieni. ;) Na koncercie trzeba się bawić! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, uwielbiam koncertu więc nie ma nic lepszego niż możliwość wspólnego zdjęcia! Ja ostatnio byłam na Rihannie i oczywiście nie było to możliwe ale i tak było fajnie :)

   Ja rownież bloguje, a w moim życiu szykuje się wielka zmiana wyprowadzam się z Gdańska do Nowego Jorku. Na studia. Będę relacjonować moje życie w tym cudownym mieście właśnie na blogu. Mam nadzieje się się spodoba :)

   Usuń