środa, 28 sierpnia 2013

Wysokie Obcasy

Jeden z moich ulubionych czasopism. Nie przepadam za prostymi brukowcami ( mam na myśli Party, Naj itp). Lubie czytać ambitne wywiady, ciekawe teksty. Poważne i z nutką ironii.

Dlatego też chcę Was zachęcić do czytania Wysokich Obcasów. Są dodatkiem do Wyborczej, aczkolwiek można tez znaleźć je na stronie wysokieobcasy.pl 

W tym tygodniu są bardzo ciekawe tematy.Jest o szukaniu MĘŻCZYZNY! (nie faceta :P ). O historii T-shirtów i niezwykle ciekawy o podróbkach! ( po przeczytaniu tego byłam w szoku!)Jednak moją uwagę przykuł wywiad z Mike Powell oraz Jurgen Horn, którzy zmieniają kraje jak rękawiczki i spędzają w każdym 91 dni. Fajnie nie? Mają o tyle korzystnie, że ich praca to głównie internet, a laptop to przecież nie problem. 

Taka naszła mnie refleksja po tym, że świat podąża niesamowicie szybko. Nie ma granic. Możemy mieszkać gdzie chcemy, robić to co chcemy. My wybieramy. Chcesz mieszkać w Berlinie, Barcelonie, RPA, Pekinie Sydney , LA? Nie ma problemu. Znajdź pomysł na siebie, ucz się języka i wyfruwaj! :) Świat jest piękny , możliwości ( głównie dzięki internetowi) są ogromne!

Ja widzę się w NYC  ♥

A TY? :)
7 komentarzy: