sobota, 31 sierpnia 2013

Warto pomagać

Parę miesięcy temu postanowiłam przeznaczać 10% mojego zarobku na cel charytatywny wybrany przeze mnie. Niezależnie czy zarobię 10zł czy 1000zł  10% zawsze idzie :)

Uważam , że w ten sposób można podziękować za zarobione pieniądze.

Ostatnio wsparłam VIVĘ , jako że mam słabość do zwierząt.. Do ich cierpienia i faktu, że nie mogą zabrac głosu w żadnej sprawie. Nie powiedzą, że cierpią , że też po prostu chcą być szczęśliwe. 

2 dni temu przyszło do mnie podziękowanie za przyczynienie się do uratowania Poli.Dostałam jeszcze :


W tej kwestii zbytnio nie pomogę..Ale może ktoś z Was ? :)Co sądzicie o akcjach charytatywnych? Przyłączacie się? Finansowo? 'Działaniowo'? :)


4 komentarze:

 1. Wspieram zwierzęta, właśnie dlatego, że jak sama wspomniałaś, głosu nie mają. One się nie poskarżą, nie poproszą o pomoc, są zupełnie zdane na łaskę i niełaskę człowieka.
  Działam na forum miau.pl i dogomania.pl, staram się przelać chociaż drobne kwoty na różne potrzeby, wystawiam też ogłoszenia w sieci zwierzętom, które domu szukają.
  Robiąc duże, tygodniowe zakupy spożywcze zawsze dokupuję opakowanie makaronu, ryżu + jakieś opakowanie kociej i psiej karmy. Później raz na miesiąc/na dwa miesiące zawożę to do schroniska. Zawsze też proszę znajomych i rodzinę jak mają jakieś stare pościele czy koce aby dali mi, a później również zawożę to do schroniska. Tam przydaje się do wyściełania bud.

  Różne są formy pomocy. Gdyby tak każdy tak w miarę możliwości dał od siebie chociaż trochę lepszy byłby ten świat.

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie, że o tym piszesz! jak to się mówi: "warto pomagać". ja wierzę w karmę.

  OdpowiedzUsuń