wtorek, 23 lipca 2013

The world is your!

Mam słabość do dobrych filmików motywacyjnych. Ostatnio 'przyciągam', całkiem niezłe. Tak niezłe , że żal mi iść spać! ;)

Codziennie 'udaje' mi się spać 6-7 godzin. Wcześniej było to 8-11 i czułam się strasznie, nie chodzi mi tu bynajmniej o kwestię energii, bardziej o poczucie , że nie ma się po co wstawać! Odkrycie, nie ? :)


Ćwiczę 4-6 razy w tygodniu. Ostatnio złapałam się na dziwnym uczuciu po Kilerze , Ewy Chodakowskiej ( jeden z cięższych treningów) , że chcę więcej, że mi mało! Tak działa pokonywanie siebie i swoich słabości :) Po pewnym czasie one po prostu znikają.

Polecam tym którzy trenują i walczą sami ze sobą. Myślę, że to jest najważniejsza walka w życiu. Walczę ze Sobą o Siebie. 
Ostatnio zdałam sobie sprawę, z tego jak niesamowitymi osobami są sportowcy. Ich upór, wytrwałość dążenia do celu nawet jeśli efekt zobaczą dopiero za kilka lat!!!! Co oni mają w głowie, podświadomości ? :) 
Tu mała dygresja z mojego życia, od października będę studentką Uniwersytetu Śląskiego, kierunek : doradztwo filozoficzne i coaching! Mam nadzieję, że te studia pokażą mi co sportowiec w głowie wdrukowane ma :)


Kolejny świetny filmik...
I kolejny po którym dostaję takiego powera! :) Jestem pod wrażeniem tego głosu, jest taki szczery...IMPOSSIBLE IS NOTHING

3 komentarze: